Trvalá na riasy - je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov.
Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Aplikácia je nenáročná, je podobná ako u vlasovej trvalej.

Výhody:
Zvýrazňuje mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a tvaruje ich
Vytvára ilúziu predĺženia mihalníc
Prirodzený vzhľad
Otvára oči
Netreba používať maskaru
Vhodná metóda pre krátke aj dlhé mihalnice
Vždy perfektné výsledky

Tvarovanie rias - trvalá na riasy

Trvalá na riasy – je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Aplikácia je nenáročná, je podobná ako u vlasovej trvalej. Výhody: Zvýrazňuje mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a tvaruje ich Vytvára ilúziu predĺženia mihalníc Prirodzený vzhľad Otvára oči Netreba používať maskaru Vhodná metóda pre krátke aj dlhé mihalnice Vždy perfektné výsledky